هنر های دیجیتالی سه بعدی

نرم افزاری که دنیای تبلیغات تلوزیونی را دگرگون ساخت .

درست حدس زدید Adobe After Effect نرم افزاریست که دنیای تبلیغات تلوزیونی را دگرگون ساخت و با ورود آخرین نسخه آن تحت عنوان CS4 چنان تحولی در کار با فایلهای AVCHD و PSD بوجود آمد که حتی بنده که از سال 1995 در این وادی تحقیق - تدریس و کار اجرائی میکنم نیز به شگفت آمدم.

از خیلی از دوستان و دست اندر کاران میشنوم که میگویند ما فرق چندانی بین Adobe Premier و Adobe After Effect نمیبینیم و عملکرد آنها در تدوین و ویرایش فیلمهای دیجیتالی یکی است. اما واقعیت امر چیز دیگریست و چنان اختلاف فاحش و بزرگی بین این دو نرم افزار وجود دارد که شاید هفته ها بتوان در این مورد صحبت کرد.

اولا فراموش نکنیم که After Effect یک بسته نرم افزاری کامل جهت علم Motion Graphics است و این در حالی است که Adobe Premier  کار تدوین و ویرایش غیر خطی را بصورت Real Time انجام میدهد. یکی از مهمترین بخشهائی که ممکن است در After Effect از نظر دور بماند یا اینکه منابع آموزشی آن بسیار محدود باشد بخش Expression نویسی آن است که ارتباط آهنگین و منظمی را بین فایلهای Still Image و صوت برقرار میکند .

در حال حاضر در جهان متخصصین گرافیک متحرک Motion Graphics بسیار محدود است و به همین خاطر حقوق سالانه آنها بیش از 120 هزار دلار آمریکا در سال میباشد.برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق http://www.tmpacademy.com اطلاعات بیشتری را از این بنده حقیر طلب کنید.

+   فرید قاسم اسد ; ٧:۳٠ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٠ دی ،۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()  
 

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir